KONST / Litografier / Färglitografi 9223119
nr 922 3119
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, ET, inspiration, signerad, motivet: 34x40
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:23:17
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)